Prodej barev, laků a malířských potřeb
0 ks produktů za 0 ,-Kč
k pokladně

Barva do dětského pokoje

26.05.2020

Příchod nového člena do rodiny s sebou přináší změny v domácnosti. Ve většině domácností dochází ke generálnímu úklidu, který obsahuje mytí oken, vysmýčení prachu ze všech koutů celého bytu a v neposlední řadě i vymalování pokoje, aby se maličkému doma líbilo. 

Jak vymalovat pokoj pro holčičku

Chcete vymalovat pokoj pro princeznu, který bude sloužit několik dalších let? Zvolte klasické pastelové barvy ve světlém provedení. Místnost bude vzdušná a barva jí dodá světlo, které využije dívka i ve školním věku. V našem internetovém obchodě najdete mnoho různých odstínů interiérových barev – od růžové, přes meruňkovou až po žlutohnědou barvu. 

Řešení do dětského pokoje pro malou princeznu existuje i pro bílou místnost. Doplňte bílý pokoj ručními malbami na stěny. Zručnější jistě zvládnou sami, když nasbírají inspiraci ve světě internetu. Pro ty, kterým kreativní práce příliš nevoní, je možnost najmout si grafika, levnou variantou mohou být například studenti grafických škol, kteří své umění rádi nabídnou. 

 

Chlapecký pokoj

Auta, vláčky nebo fotbal? I takové motivy mohou být v chlapeckém pokoji. Pro zastánce jednobarevných pokojů jsou typickými barvami pro kluky modrá, zelená nebo hnědá, kde můžete libovolně barvy tónovat pomocí tónovacích barev

 

Neutrální pokoj pro malé neznámé nebo pro dvě děti

Čím dál modernějším bývá, že si budoucí rodiče nechají malé překvapení, a proto nedokážou přesně určit, jakou barvu pokoje budou potřebovat. Podobnou situací může být i ten fakt, že pokoj obývají dvě a více dětí, které jsou rozdílného pohlaví, a tak by měl být pokoj co nejvíce neutrální

Neutrální barvou může být klasická bílá výmalba nebo šedá, světle zelená a béžová. Pokud se rodiče rozhodnou pro bílou, může být oživením dětského pokoje například malba na stěnu – typicky zvířecí motivy nebo postavy z dětských pohádek. Krteček nebo Mach a Šebestová nikdy nezklamou. 

 

»zpět do archivu novinek