Prodej barev, laků a malířských potřeb
0 ks produktů za 0 ,-Kč
k pokladně

Čisté boty a čistota v autě vypovídá o majiteli

30.01.2020

Stará moudrost praví, že čistota v autě vypovídá o charakteru člověka. Proto jsme se rozhodli poradit vám, jak oslnit autem (a tedy vámi jako osobou).

Někomu stačí vyčištěný interiér, jinému zase naleštěný exteriér. Pro obě varianty existuje řešení v podobě Nanokosmetiky Pikatec. Ba dokonce navíc existuje tato nanokosmetika i pro využití v domácnosti - Pikatec home. Nejčastěji ji využijeve v kuchyni nebo koupelně, ale své využití nalezene i v obyvacím pokoji.

Pikatec car se postará o interiér i exteriér, chrání před  UV zářením, chemikáliemi, solí a dalšími nečistotami. Nanokosmetika Pikatec car je vyráběna ve dvou řadách - Diamond a Ceramic.

Při správné aplikaci pak v zimě nemusíte řešit namrzlé sklo, protože nanotechnologie se postará o to, aby auto nezamrzalo - vytváří ochrannou vrstvu na autě. Dokonce i posypová sůl na silnicích není pro majitele vozu po aplikaci pikatecu noční můrou. 

Pokud si sami netroufáte na aplikaci nanokosmetiky Pikatec na je možnost využít tzv. aplikační centra, kde vám nejen poradí jak na aplikaci ale mohou vám vůz správně naaplikovat. Jedním z center, kde se o aplikaci postarají na jedničku ovšem je Detailingzavas v Plzni.  

 

Vážení zákazníci,

omlouváme se, ale zboží v této kategorii není momentálně dostupné. Pokuste se najít vhodnou alternitivu v jiných kategoriích.

Děkujeme za pochopení.

 

»zpět do archivu novinek