Prodej barev, laků a malířských potřeb
0 ks produktů za 0 ,-Kč
k pokladně

Garáže a dílny a co by zde nemělo chybět

26.03.2020

Kontrola vybavení dílny či kůlny by měla být v období jara samozřejmostí. Co by vám tam nemělo chybět? Vybavenost je velmi individuální, ale existuje pár věcí, které by tam neměly chybět laickému zahradníkovi, tak ani profi opraváři aut. A jsou v dílně věci, které by třeba neměly chybět ani ve vaši domácnosti? 

Čas od času je potřeba něco ustříhnout, zkrátit nebo zarovnat, a proto by mezi vybavením měly být rozhodně ostré nůžky a také univerzální zalamovací nůž. Výhodou zalamovacích nožů je možnost doplňovat jednotlivé břitvy, a tak stačí na začátku jen investovat do nože s kvalitním pouzdrem, schránkou, který vám vydrží mnoho let a nemusíte neustále vyměňovat a kupovat úplně nový nůž. 

 

 

Během práce, zejména při té technické, může dojít k zašpinení a to ať už se jedná o lepidla nebo zašpinění kovových či textilních povrchů. Pro toto znečištění patří mezi jedničky technický líh nebo benzínové technické čističe

 

 

Nezapomínat byste měli ale ani na lepicí pásky nebo oboustranné pásky, které často využijete při jakékoliv práci. Pásky i fólie využijete například i při jarním malování pokojů, na které vzhledem k současnému zákazu volného pohybu máte dostatek času. 

 

 

»zpět do archivu novinek