Prodej barev, laků a malířských potřeb
0 ks produktů za 0 ,-Kč
k pokladně

Interiér v barvě roku 2022 – kde se bude odstín Very Peri opravdu vyjímat?

20.03.2022

I pro letošní rok byla společností Pantone vyhlášená barva roku. Jaká to vyhrála? Tento rok se ponese v odstínu Very Peri. Už na první pohled je jasné, že takhle barva se nebude vyjímat nejen na oděvech a módních doplňcích, ale velkou parádu udělá i v našich interiérech. Pokud máte chuť vnést do svého domova sladký závan této trendy barvy, poradíme vám, v jakých prostorech bude Veri Peri trefou do černého! 

Dokonalý pokojíček pro malou princeznu

Kde jinde by se jemný fialový odstín zabydlel lépe než v pokojíku malé princezny? Pokud i vaše dcera patří mezi ty, pro které je růžová a fialová naprosto nepřekonatelnou barevnou kombinací, udělejte jí radost a potěšte jí novou výmalbou pokojíčku! Odstín Veri Peri bude na stěnách dětského pokoje působit hravě, vesele a optimisticky. Můžete ji nechat plně vyniknout a přenechat jí prostor na všechb zdech, nebo se pustit do kreativnější výmalby. Ostatně třeba o tom, jak namalovat na zeď dokonalé pruhy, jsme vám předčasem psali. Co myslíte, setkal by se takový nápad s úspěchem?

Interiér v barvě roku 2022 – kde se bude odstín Very Peri opravdu vyjímat?

Ložnice s atmosférou Provence

Druhým místem, kde odstín Veri Peri vynikne opravdu skvěle je ložnice. Kromě hravosti a optimismu v sobě tento odstín nese i velkou míru klidu a pohody. To z ní dělá naprosto skvělou volbu pro ložnice – pro místo, kde se chceme cítit dokonale uvolněně, zapomenout na všechny strasti a třeba i v mysli odplout na vzdálená místa. Veri Peri je odstínem, kterým vám možná připomene nekonečné lány levandule a romantiku francouzské Provance. A špetka romantické atmosféry v místě jako je ložnice není nikdy na škodu. Nemysíte?

S barvou Veri Peri ale přece jen v těchto místech trochu šetřete. Ložnice kompletně ve fialovém odstínu by nemusela být úplně tím pravým ořechovým a po čase by mohla působit velmi rušivě. Doporučujeme zde vsadit na výmalbu jediné stěny, a to ideálně té za čelem postele. Uvidíte, že výsledného efektu a atmoféry nebudete litovat!

Trendy obývací pokoj

Obývací pokoj je centrem společenského života každého domova. V jeho prostoru trávíme volné chvíle s rodinou, ale i hostíme návštěvy všeho druhu. Co takhle přátelům, rodině a všem známým ukázat, že kromě toho, že jste skvělí hostitelé a umíte se dokonale postarat o pohodlí vašich hostů, máte v malíku i poslední designové trendy? Při výběru interiérové barvy při letošním malování vsaďte u dominantní stěny na odstín Veri Peri, případně oživte interiér doplňky v této barvě. Váš obývací pokoj takto rozkvete do designového klenotu a vy si snadno připíšete u vašich návštěv další plusový bod v soutěži o nejoblíbenějšího, nejzajímavějšího a nejstylovějšího hostitele.

Co vy a odstín Veri Peri – líbí se vám, nebo upřednostňujete jiné barevné tóny i když se neocitají v hlavním proudu současných trendů? 

»zpět do archivu novinek