Prodej barev, laků a malířských potřeb
0 ks produktů za 0 ,-Kč
k pokladně

INTERIÉROVÁ DEKORAČNÍ DISPERZNÍ BARVA Brillant Q 5 kg

Naše cena:

359,-Kč (s DPH)
297,-Kč ( bez DPH)


Objednací číslo:Brillan-Q-5
Dostupnost: ihned k odeslání

Odolný vůči otěru za sucha, s výrazným vzhledovým efektem, vhodná na různé podklady. Vytváří zajímavou struktury díky tomu, že je plněná pískem.

Tónování je možno provádět tónovací barvou HETCOLOR ( max. do poměru 1:8 dílům barvy) nebo tónovacím přípravkem KOLORKA (max. do poměru 1:20 dílům barvy) při požadavku sytějšího odstínu nejprve aplikovat dekorační barvu natónovanou v max. povoleném poměru míchání, a poté přetřít hladkou interiérovou barvou v požadovaném finálním odstínu.

Nanášení je vhodné provádět strukturálním válečkem s hrubou strukturou. Barvu lze nanést i hladítkem a posléze ji teprve přejet válečkem, pro vytvoření struktury. Čím více barvu rozválečkujete, tím drobnější bude struktura nátěru.

Stěna by měla být předem nainpregnovaná univerzálním pigmentovaným penetračním přípravkem HET UP-grund, který může být natonován v barvě vrchní vrstvy.

Vydatnost je 0,6 - 1,0 m2/kg v jedné vrstvě podle savostim a struktury podkladu a tloušťky nanesené vrstvy, nanáší se v neředěném stavu. Zasychá min. 4 hodiny při 20 °C a 60 % relativní vlhkosti vzduchu Skladovat max. 24 měsíců od data výroby v původním neotevřeném obalu při teplotě +3 až +30°C, nesmí zmrznout, chránit před přímým slunečním zářením 

Objednací číslo: Brillan-Q-5
Výrobce: HET
Dostupnost: ihned k odeslání
Kategorie: Interiérová malířská barva
Balení: 1 ks
Hmotnost: 5 kg
Použití: Vnitřní
Požadované vlastnosti: Otěruvzdorné
Vydatnost (m²/kg): 0,6-1
Hmotnost: 5 kg

* ... Prosím vyplňte položky označené hvězdičkou. Budeme tak moci rychleji a lépe reagovat na Váš dotaz. Děkujeme.

Související produkty