Prodej barev, laků a malířských potřeb
0 ks produktů za 0 ,-Kč
k pokladně

INTERIÉROVÁ DEKORATIVNÍ BARVA Brillant Effect 2,5 kg

Naše cena:

1 531,-Kč (s DPH)
1 265,-Kč ( bez DPH)


Objednací číslo:Brillant-Eff-2,5
Dostupnost: ihned k odeslání

dekorativní bílá barva s obsahem bílýchy floček, která vytváří exkluzivní vzhled a je odolná vůči otěru za sucha. Vhodná pro různé podklady, snadná aplikace, semitransparentní báze, 21 základních barevných variant dosažených kombinací podkladového bílého nátěru a BRILLANTU EFFECT obarveného tónovací barvou HETCOLOR v odstínu dle zvolené barevné varianty, pro rozšíření základní palety barevných efektů lze podklad natřít barevnou disperzní barvou (např. KLASIK COLOR, BRILLANT CREATIVE nebo HETLINE LF tónovaný v kolorovacích systémech HET apod.).

Jako podklad by měl sloužit podkladový bílý disperzní nátěr (např. Klasik, Hetline, Brillant, příp. tónovaný Klasik Color) nebo univerzální penetrační nátěr UP-Grund.

 

Základní škála je vytvořena mícháním s tónovacími barvami HETCOLOR v předepsaných poměrech - obsah 2,5 kg balení Brillantu Effect míchejte max. se 180 g tónovací barvy Hetcolor. Mícháme vždy ručně za pomoci dřevěné špachtle. Při míchání strojovou vrtačkou by mohlo dojít ke znehodnocení bílý vloček.

Vydatnost je 5 - 10 m2/kg v jedné vrstvě podle savosti a struktury podkladu a tloušťky nanesené vrstvy, zasychá min. 4 hodiny při 20 °C a 60 % relativní vlhkosti vzduchu, skladovat max. 24 měsíců od data výroby v původním neotevřeném obalu při teplotě +3 až +25°C, nesmí zmrznout, chránit před přímým slunečním zářením.

Objednací číslo: Brillant-Eff-2,5
Výrobce: HET
Dostupnost: ihned k odeslání
Kategorie: Interiérová malířská barva
Balení: 1 ks
Hmotnost: 2.5 kg
Použití: Vnitřní
Požadované vlastnosti: Paropropustné
Vydatnost (m²/kg): 5-10
Hmotnost: 2.5 kg

* ... Prosím vyplňte položky označené hvězdičkou. Budeme tak moci rychleji a lépe reagovat na Váš dotaz. Děkujeme.

Související produkty