Prodej barev, laků a malířských potřeb
0 ks produktů za 0 ,-Kč
k pokladně

Mamut Glue Crystal 290ml transparentní

Naše cena:

235,-Kč (s DPH)
194,-Kč ( bez DPH)


Objednací číslo:51930BD
Dostupnost: ihned k odeslání

Moderní lepidlo na bázi MS polymerů (MS polymer je univerzální montážní lepidlo na všechny materiály - savé i nesavé) vhodné všude tam, kde je vyžadován transparentní (průhledný) spoj. Vhodné pro lepení mnoha stavebních materiálů (např. nerez, ocel, hliník, eloxovaný hliník, zinek, různé slitiny, PU, PVC, PC, EPS, XPS, PUR, sklo, zrcadlo, beton, přírodní kámen, sádra, smalt, keramika). Lepidlo je trvale pružné, neobsahuje rozpouštědla.

Vlastnosti: Vysokomodulové, bez silikonu, transparentní – průhledné, trvale pružné, odolné vlhku a vodě, vysoká přilnavost na různé stavební materiály včetně nesavých a jejich vzájemné kombinace, po vytvrzení přetíratelný barvami (mimo alkydových pryskyřic).

Použití: Pro všechna transparentní lepení při údržbě, opravách, výstavbě a montážích v domácnosti, lepení vodotěsných spojů při výstavbě, v domácnosti i ve strojním průmyslu apod., na dřevo, beton, zdivo, kovy, plasty, sklo ve stavebnictví i průmyslu, lze použít i pro tmelení dilatačních spár v interiérech budov;

Objednací číslo: 51930BD
Výrobce: Den Braven
Dostupnost: ihned k odeslání
Kategorie: ostatní potřeby
Objem: 0,29 l
Balení: 1 ks
Hmotnost: 0.5 kg

* ... Prosím vyplňte položky označené hvězdičkou. Budeme tak moci rychleji a lépe reagovat na Váš dotaz. Děkujeme.