Prodej barev, laků a malířských potřeb
0 ks produktů za 0 ,-Kč
k pokladně

Nano kosmetika pro váš domov i auto

15.06.2020

Ne nadarmo se říká, že čistota je půl zdraví. A to rozhodně platí v prostředí domova i kdekoliv jinde. Ovšem doma čistota a pořádek důležitý nejen z hlediska hygienických standardů, ale také pohodové atmosféry, v níž se můžeme dokonale uvolnit a zrelaxvat po dlouhém dni. Protože úklid nepatří mezi nejoblíbenější kratochvíle, lidé si věci rádi usnadňují, aby měli svůj čas pro sebe i na své záliby. I to byl jeden z důvodů, proč vznikla nano kosmetika pro úklid domácností, kanceláří, ale i automobilů. Jednou z nejlepších těchto nano kosmetik je kosmetika Pikatec. Pikatec je vyráběn pomocí nano technologie, která dlouhodobě chrání, usnadňuje další čištění a krátí čas, který musíte věnovat dalšímu úklidu. Další výhodou je, že se jedná českou výrobu. Nedílnou součástí je i příslušenství, díky kterému je úklid ještě snadnější. 

Domov

Čistě uklizená domácnost je naprostý základ. Nepořádek a zarytá špína by určitě neměla vítat po příchodu domů vás ani vaše návštevy z řad rodiny či přátel. Ale kdo má na důkladný úklid stále čas, že? V dnešní době se ocitáme v nekonečném kolotoči pracovních a jiných povinností a na úklid nebývá dostatek času, tedy pokud neobětujete kus svého osobního volna. Výhodou produktů Pikatec je dlouhodobá ochrana povrchů a úklid se stává hračkou. Řada HOME nabízí produkty na čištění koupelen i kuchyní, ale i na různé druhy povrchů – plast, dřevo, sklo, kamen i kůži. 

Prodávány jsou již sady produktů, například do koupelen, kde najdete vše, co budete potřebovat – ochranný přípravek na sklo, plasty, odmašťovač a následný rozlešťovač a nechybí ochrana povrchů – keramika, dlaždice, lakované povrchy a samozřejmě samotný čistič povrchů. 

Vážení zákazníci,

omlouváme se, ale zboží v této kategorii není momentálně dostupné. Pokuste se najít vhodnou alternitivu v jiných kategoriích.

Děkujeme za pochopení.

 

Auto

Pro někoho je auto pouze nástrojem pro dopravu z bodu A do bodu B, pro jiného je to každodenní parťák, který dopravuje na schůzky i po výletech a záleží tedy na jeho perfektním vzhledu. Není to jen o estetické stránce, aby váš vůz udělal dojem, ale i pro jeho dlouho udržitelnou hodnotu, což určitě oceníte, pokud se rozhodnete svého miláčka prodat. 

Nano kosmetika Pikatec se soustředila při vývoji na interiér a exteriér a dále existují dvě řady, a to DIAMOND a CERAMIC. V naší nabídce najdete veškeré vybavení pro vyčištění auta – přípravky na odstranění poletavé rzi, na sklo, na kůži i na plasty v interiéru. 

Pokud jste se rozhodli pro využití nano kosmetiky Pikatec na svůj automobil, můžete využít specializovaná centra po České republice, kde vám auto bezchybně vyčistí. Jedno z těchto center je v Plzni, kde se nachází i osobní odběr našeho e-shopu, jedná se o detailingové centum Detailingzavás.cz, kde vám poradí a efektivně aplikují přípravky. A vy můžete dále spokojeně jezdit a pyšnit se tím, že každý pohled bude patřit právě vašemu vozu. 

Vážení zákazníci,

omlouváme se, ale zboží v této kategorii není momentálně dostupné. Pokuste se najít vhodnou alternitivu v jiných kategoriích.

Děkujeme za pochopení.

 

»zpět do archivu novinek