Prodej barev, laků a malířských potřeb
0 ks produktů za 0 ,-Kč
k pokladně

Speciální barvy pro interiér

24.07.2018

Sháníte barvu, která vám udělá z interiéru kouzelné místo? Nábídneme vám barvy Brillant od výrobce HET, které vytvářejí strukturovaný povrchpro reprezentativní obývací a komerční prostory a nemůžete na nic přijít? Můžeme Vám pár barev doporučit.

brillant P

Het Brillant P, který vytvoří povrch připomínající vzhled pomerančové kůry a umožňuje vytvořit antické efekty. Nanášení je vhodné provádět strukturálním válečkem s hrubou strukturou. Barvu lze nanést i hladítkem a posléze ji teprve přejet válečkem, pro vytvoření struktury. Čím více barvu rozválečkujete, tím drobnější bude struktura nátěru.

 

 

 

 

 

 

Brillant QDále nabídneme Het Brillant Q jenž je plněn pískem a taktéž umožňuje vytvořit antické efekty. 

Tónování je možno provádět tónovací barvou HETCOLOR ( max. do poměru 1:8 dílům barvy) nebo tónovacím přípravkem KOLORKA (max. do poměru 1:20 dílům barvy) při požadavku sytějšího odstínu nejprve aplikovat dekorační barvu natónovanou v max. povoleném poměru míchání, a poté přetřít hladkou interiérovou barvou v požadovaném finálním odstínu.

Nanášení je vhodné provádět strukturálním válečkem s hrubou strukturou. Barvu lze nanést i hladítkem a posléze ji teprve přejet válečkem, pro vytvoření struktury. Čím více barvu rozválečkujete, tím drobnější bude struktura nátěru.


 

 

Brillant RHet Brillant R plněný dřevěnými pilinami, které vytvoří opravdu zajímavou strukturu.

Nanášení je vhodné provádět polyakrylátovým pleteným nebo tkaným válečkem o velikosti štětiny alespoň 16 mm. 

Stěna by měla být předem nainpregnovaná univerzálním pigmentovaným penetračním přípravkem HET UP-grund, který může být natonován v barvě vrchní vrstvy.

 

 

 

 

 

 

Víte už, jak by měl váš interiér vypadat?

»zpět do archivu novinek