Prodej barev, laků a malířských potřeb
0 ks produktů za 0 ,-Kč
k pokladně

Vybíráme správnou barvu pro výmalbu kanceláře

15.06.2020

V práci trávíme mnoho hodin denně, je proto důležité vytvořit si prostředí, v němž se budeme cítit dobře a bude podporovat naší tvořivost i aktivitu. Pracujete-li v kanceláři, při výběru nábytku i doplňků je potřeba klást důraz na kvalitu, vzhled i reprezentativnost, zvláště pokud ve vaší kanceláři probíhají i osobní schůzky s klienty či porady s kolegy. Ale není to jen o nábytku, celkový dojem a atmosféra souvisí také se zvolenou výmalbou. Jaký odstín bude nejlepší právě pro tu vaší kancelář?

Nadčasová bílá

Základní bílou výmalbou nikdy nic nezkazíte. Pokud vám jde zejména o jednoduchost a univerzalitu, je bílá skutečně ideální. Kombinovat se dá s jakýmkoliv kancelářským zařízením a pro formální prostředí je pravděpodobně nejpřiléhavějším řešením. Je ale možné, že chladné bílé zdi budou působit velmi přísným dojmem a nepřístupností. U bílé výmalby tedy rozhodně nezapomínejte na květiny nebo jiné dekorační prvky, které prostor celkově zútulní. Uvidíte, že ani kanceláři na úřadě, která si musí držet jistou formálnost, takový jemný zásah neuškodí.

 

Pastelové odstíny

O poznání příjemněji budou jistě působit jemné pastelové barvy. S tonovacími barvami můžete doslova kouzlit. Při správných poměrech lze namíchat i opravdu decentní odstíny tzv. barevné nádechy, které stále působí formálně, ale dodávají prostoru přívětivější podtón. Toto řešení je ideální pro kančeláře a firmy poskytující určitý druh služeb a je jejich cílem, ale dojem profesionality a zároveň jim záleží na tom, aby se klienti a zákazníci u nich cítili příjemně.

U nás najdete velký výběr tónovacích barev, s jejichž pomocí jistě najdete ten správný odstín pro vaše prostory. Pro zvolení správného odstínu se můžete inspirovat i barvami, které máte zastoupené ve vlastním logu. Vaše kancelář ale i celá firma může působit jednotným dojmem a všichni budou vědět, že vám záleží na detailech a propracovanosti celku. Jen se nezapomeňte držet i zde pravidla, že méně je někdy více.

Pod taktovkou sytých barev

Pracujte v tvůrčím odvětví a chcete se vepsat hluboko do paměti? V takovém případě se nemusíte obávat sytých a výrazných barev. Inspirujte se opět u loga společnosti nebo zvolte příbuzný odstín, který se vám líbí. U výrazné barvy postačí výmalba i jen jedné stěny, nejlépe té, kterou máte za zády, když sedíte za stolem. Klienti i zákazníci si opět jasně spojí identitu vaší firmy a budete působit sebejistě, odvážně a kreativně.

U sytých odstínů už si nemusíte dělat hlavu s mícháním barev. Jednoduše si kupte již namíchaný odstín, který může být ihned aplikován na zeď.

 

 

Úklid je neoblíbenou aktivitou asi každého z nás a úklid po malování je snad ještě horší. Netrapte se s tím sami a využijte služeb profesionální úklidové firmy!

Chystáte se na malování dětského pokoje? Jistě se vám bude hodit pár rad a chytrých tipů. 

 

»zpět do archivu novinek