Prodej barev, laků a malířských potřeb
0 ks produktů za 0 ,-Kč
k pokladně

Abychom byli lépe vidět!

07.11.2019

Výstražná vesta patří do povinné výbavy automobilu, doporučuje se to používat za snížené viditelnosti, jsou to výstražné vesty! 

Reflexní vesty jsou jedním z druhů reflexních prvků, které je vhodné používat při chůzi po krajnici za snížené viditelnosti a v noci, při práci na silnicích a okolí komunikace. 

A proč mít takovou vestu v automobilu? Nikdy řidič nemůže vědět, kdy ho potká problém s automobilem a za jakých okolností nebo v jakou dobu bude muset vystupovat z pohodlné sedačky za volantem, a proto je důležité být připraven a být vidět! Pro podobné a jiné případy mějte svou reflexní vestu a pro případ i pro vaše spolujezdce, reflexní vesty jsou i pro nejmenší. A nezapomínejte mít reflexní vestu v autě při cestách do zahraničí, napříklado Rakouska musí být v autě počet reflexních vest shodný s počtem cestujících. 

Využít reflexního oblečení můžete i ve stavebnictví, kde je povinné vestu mít. Vesty ovšem využijí ke své práci i silničáři, popeláři, řidiči, udržbáři, zachranáři, ale i lidé pracující v odvětví logistiky nebo letecké a lodní dopravy

 

 

»zpět do archivu novinek