Prodej barev, laků a malířských potřeb
0 ks produktů za 0 ,-Kč
k pokladně

Zarážky do dveří a oken

18.03.2020

S jarem přichází období, kdy svůj domov chcete po zimě pořádně provětrat. V zimě se využívá především rychlého, ale za to intenzivního pročištění vzduchu. S čistým a jarním vzduchem, kdy se to u vás doma provoní, přichází ale i jedna nepříjemnost – průvan.

V průvanu můžete nejen nastydnout. Jeho sílu asi známe každý - jedno silné zavátí a skleněná tabule z našich dvěří je na zemi roztříštěná do milionu drobných střepů. Aby k tomu nedocházelo, můžete si pořídit do dveří dveřní zarážky. Do otevřených oken pak okenní zarážky

Ať už dveřní či okenní, existuje mnoho barevných provedení. Proto nemusíte mít strach, že zarážka bude vypadat jako „pěst na oko“ ve vašem perfektně vyladěném interiéru. Z barev se nabízí červená, modrá, černá, ale i transparentní. 

Vážení zákazníci,

omlouváme se, ale zboží v této kategorii není momentálně dostupné. Pokuste se najít vhodnou alternitivu v jiných kategoriích.

Děkujeme za pochopení.

 

V neposlední řadě se dveřní zarážky budou hodit rozhodně i v dílnách, na chatě i na terase, kdy čas trávíte na zahradě nebo v těsné blízkosti domu. S použitím zarážek máte totiž jistotu, že se vám dveře nezabouchnou a vy tak nemusíte trávit volný čas sháněním zámečníka. 

»zpět do archivu novinek