Prodej barev, laků a malířských potřeb
0 ks produktů za 0 ,-Kč
k pokladně

FASÁDNÍ AKRYLÁTOVÁ BARVA HET Mikral 100 7kg

Naše cena:

886,-Kč (s DPH)
732,-Kč ( bez DPH)


Objednací číslo:Mikral-100-7
Dostupnost: ihned k odeslání

K venkovním nátěrům vápenných, vápenocementových a břízolitových omítek, omítek s akrylátovým pojivem, zdiva, k dekoračním nátěrům svislých betonových konstrukcí apod.

Barva je vhodná pro nátěry nových i starých minerálních omítek, pro obnovovací nátěry akrylátových fasádních barev, pro sjednocující nebo obnovovací nátěry kontaktních zateplovacích systémů s povrchovou úpravou z akrylátové tenkovrstvé omítky.

Objednací číslo: Mikral-100-7
Výrobce: HET
Dostupnost: ihned k odeslání
Barva: bílá
Balení: 1 ks
Hmotnost: 7 kg
Vydatnost (m²/kg): 7
Typ barvy: akrylátové

Napouštěcí nátěr se provede penetračním přípravkem podle návodu k použití. V případě savých hrubých podkladů je nejlépe použít hloubkový penetrační přípravek AT-GRUND, v případě hladkých nebo méně nasákavých podkladů pigmentovaný penetrační přípravek UP-GRUND. Lze použít i univerzální penetrační přípravky A-GRUND nebo 100-GRUND. Napouštěcí nátěr se ponechá nejméně 12 - 24 hodin dokonale zaschnout. Po zaschnutí napouštěcího nátěru se nanesou 2, u nových či odstínově výrazně odlišných podkladů podle potřeby i více, krycí nátěry barvou zředěnou max. 0,05 litru vody na 1 kg barvy. Před aplikací je potřeba barvu řádně promíchat. Všechny pomůcky při pracovních přestávkách chránit proti zaschnutí a po práci omýt vodou. Znečištěná místa ihned omýt vodou, zaschlá barva se obtížně odstraňuje.

Nanášení: doporučená aplikace fasádními malířskými válečky (perlon, polyakryl, polyamid), štětkou, malé plochy štětcem, velkoplošná aplikace stříkáním AIRLESS. Při aplikaci stříkáním je vhodné předem provést zkoušky na daném zařízení.

* ... Prosím vyplňte položky označené hvězdičkou. Budeme tak moci rychleji a lépe reagovat na Váš dotaz. Děkujeme.

Související produkty

Alternativní produkty